BİZ KİMİZ?

Firmamız 2009 yılından beri faaliyet göstermektedir. First CHANCE adı  ile toptan satış ve de online ticaret sektöründeki yerini korumaya devam etmektedir.

Ürünlerimiz tasarımları  ve üretim kalitesi ile 
sektörde güçlü bir yere sahiptir. Online ticaret sektöründe özgün tasarımlarımızı sizlerle buluşturuyor olmaktan mutluluk duyarız.

Amacımız; giyim sektöründe kendi moda anlayışını yaratarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarında edindiğimiz yeri güçlendirmektir. Dünya modasını yakından takip etmesi ve  tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan marka haline geldik.

Satış bölümünde de üretim kalitesinde olduğu gibi gereken tüm  özeni gösteren firmamız, üretim ve pazarlamada teknolojinin bizlere sunduğu bilgi sistemleri ve donanımı ile entegre olarak sizlere daha yüksek kalitede bir hizmet sunmaktadır.

İleri teknoloji bilgi sistemleri ve uzman kadromuzla her bölümünde kusursuzluğu amaçlayan firmamız, sunduğumuz kaliteden ödün vermeden özgün tasarımlarımızı siz müşterilerimizin beğenisine sunmayı amaçlamış ve moda sektöründe dünya standartlarına ulaşmıştır.
Bu doğrultuda siz müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet sunmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.

First CHANCE ile modadaki şansınızı siz belirleyin...

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR